sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinMartwe zwierzęta, reszta ledwo żywa w Łomach pod Gubinem. Interweniował OTOZ Animals

Martwe zwierzęta, reszta ledwo żywa w Łomach pod Gubinem. Interweniował OTOZ Animals

We wtorek – 14 marca – OTOZ Animals interweniował w miejscowości Łomy w gminie Gubin. To co zobaczyli na miejscu było straszne!

Stery śmieci, martwe króliki i kury, do tego głodujące i zaniedbane psy – taki widok czekał na pracowników OTOZ Animals Zielona Góra, którzy interweniowali we wtorek – 14 marca – w miejscowości Łomy w gminie Gubin.

– Po przyjechaniu na miejsce przecieraliśmy oczy z niedowierzania, że w XXI wieku nadal istnieją potwory, które tak traktują niewinne zwierzęta, a w tym wszystkim zastaliśmy również kilkuletnie dzieci. Nikomu nie przeszkadzały w codziennym życiu martwe kury, króliki, ani smutne oczy głodnych, uwiezionych na ciężkich łańcuchach psów – czytamy na profilu OTOZ Animals Zielona Góra na Facebooku.

W sumie pracownicy OTOZ Animals odebrali sześć psów, w tym dwa szczeniaki. – To, co przeżyły te zwierzęta jest niewyobrażalnym okrucieństwem, niech teraz poznają czym jest miłość i opieka – mówią przedstawiciele OTOZ Animals.

Można wesprzeć zielonogórskie schronisko. Szczegóły można znaleźć pod postem OTOZ Animals na Facebooku:

To nie pierwsza, podobna interwencja w naszym regionie. Wcześniej kilkanaście psów zostało odebranych z Dobrosułowia pod Krosnem Odrzańskim:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady deszczu
5.5 ° C
6.2 °
5.2 °
96 %
4.1kmh
100 %
sob.
7 °
niedz.
9 °
pon.
9 °
wt.
12 °
śr.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE