czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinRehabilitacja na Śląskiej w wyremontowanym budynku

Rehabilitacja na Śląskiej w wyremontowanym budynku

Jesienią w wyremontowanym przez prywatnego inwestora budynku szpitalnym przy ulicy Śląskiej w Gubinie przeniesiona ma zostać rehabilitacja.

W połowie marca przedstawialiśmy zdjęcia szpitalnego budynku przy ulicy Śląskiej w Gubinie w trakcie remontu. Został on zakupiony przez prywatnego inwestora, Stanisława Bojkowskiego – właściciela Ośrodka Terapii Grunwald. Ośrodek ten działał już wcześniej w Gubinie. Po remoncie wszystkie usługi, które były świadczone oraz nowe, będą dostępne w odnowionym budynku przy Śląskiej.

Stanisław Bojkowski udzielił wywiadu w Gazecie Lubuskiej. Przyznał, że prace remontowe przebiegają bardzo sprawnie. Dodał również, że w środku już znajduje się pracownia USG i RTG. W planach jest otwarcie oddziału dziennego psychiatrii oraz specjalistycznych poradni.

„Przenosimy na ulicę Śląską całą rehabilitację, która znajduje się na ulicy Chrobrego. Do przeniesienia dojdzie w okolicach jesieni. Tym sposobem wszystkie usługi medyczne będą mieścić się w jednym miejscu.” – powiedział Stanisław Bojkowski w rozmowie z Gazetą Lubuską.

Może to się wydać dość zaskakujące, ponieważ Zachodnie Centrum Medyczne również uruchamia w Gubinie rehabilitację. Pierwotnie mówiło się, że usługi prywatnego inwestora i spółki zarządzającej szpitalem w powiecie krośnieńskim nie będą się dublowały. Czekamy jak będzie to wyglądać w praktyce, gdy wszystko na Śląskiej zostanie uruchomione.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
7.2 ° C
7.9 °
6.7 °
84 %
3kmh
100 %
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
8 °
niedz.
8 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE