wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinWypadki i kolizje w 2022 roku. Niebezpiecznie na gubińskich drogach?

Wypadki i kolizje w 2022 roku. Niebezpiecznie na gubińskich drogach?

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim podaje statystyki drogowe, dotyczące dróg w Gubinie oraz gminie Gubin w 2022 roku. Było bezpiecznie?

Rok 2022 zaczął się od pierwszej kolizji w powiecie krośnieńskim, a dokładniej w Gubinie. 2 stycznia peugot wjechał w mur ogradzający jedną z posesji przy ulicy Żołnierskiej. Był to kiepski prognostyk na początek nowego roku w kwestii bezpieczeństwa na drogach.

Jak więc minął rok 2022 na drogach w mieście oraz gminie Gubin? Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim podaje statystyki.

– W sumie na drogach w Gubinie i gminie Gubin doszło do 20 wypadków drogowych – informuje rzecznik prasowy KPP w Krośnie Odrzańskim, kom. Justyna Kulka.

Do 6 wypadków doszło na terenie miasta i rany odniosło w nich 7 uczestników. Nikt nie zginął. Gorzej wygląda sytuacja na drogach w gminie Gubin. W 14 wypadkach aż 15 osób zostało rannych, a cztery zginęły.

Rok 2022 w Gubinie zaczął się kolizji, a w sumie na gubińskich drogach było ich 179, z czego w mieście aż 123. Policjanci mieli też pełne ręce roboty, jeśli chodzi o wykroczenia. 3251 razy przekroczono prędkość na drogach w mieście i gminie Gubin. Ponadto zatrzymano 100 kierowców pod wpływem alkoholu, a 8 wsiadło za kierownicę, będąc pod wpływem narkotyków.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady deszczu
7.5 ° C
9.1 °
6.8 °
84 %
8.3kmh
98 %
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
9 °
sob.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE