wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieJeszcze więcej utrudnień w Krośnie Odrzańskim

Jeszcze więcej utrudnień w Krośnie Odrzańskim

W ostatnim czasie wydaje się, że utrudnienia w Krośnie Odrzańskim nie mają końca. Zapowiadane są kolejne remonty na drodze krajowej nr 29 w mieście.

Krosno Odrzańskie jest obecnie zupełnie rozkopane – trwają prace nad podniesieniem zabytkowego mostu na Odrze, przy ulicy Podgórnej powstaje rondo i na wylocie w stronę Połupina przeprowadzany jest kolejny remont. A to nie koniec.

Kierowcy przejeżdżający przez Krosno Odrzańskie muszą przygotować się na kolejne utrudnienia, o których informuje krośnieński Urząd Miejski.

W najbliższy poniedziałek – 20 marca – rozpoczną się prace, dotyczące remontu nawierzchni drogi wzdłuż ul. Trakt Książęcy oraz Bohaterów Wojska Polskiego.

Jak czytamy w komunikacie UM Krosno Odrzańskie: „GDDKiA O/ZG Rejon w Słubicach informuje, że 20 marca br. rozpocznie remont powstałych ubytków w nawierzchni jezdni wzdłuż ul. Trakt Książęcy oraz Bohaterów Wojska Polskiego w Krosno Odrzańskie. Utrudnienia w ruchu będą trwały przez okres 4 dni, tj. do dnia 23 marca 2023 r. Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
23.7 ° C
23.7 °
20.4 °
64 %
2.2kmh
100 %
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE