czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieJeszcze więcej utrudnień w Krośnie Odrzańskim

Jeszcze więcej utrudnień w Krośnie Odrzańskim

W ostatnim czasie wydaje się, że utrudnienia w Krośnie Odrzańskim nie mają końca. Zapowiadane są kolejne remonty na drodze krajowej nr 29 w mieście.

Krosno Odrzańskie jest obecnie zupełnie rozkopane – trwają prace nad podniesieniem zabytkowego mostu na Odrze, przy ulicy Podgórnej powstaje rondo i na wylocie w stronę Połupina przeprowadzany jest kolejny remont. A to nie koniec.

Kierowcy przejeżdżający przez Krosno Odrzańskie muszą przygotować się na kolejne utrudnienia, o których informuje krośnieński Urząd Miejski.

W najbliższy poniedziałek – 20 marca – rozpoczną się prace, dotyczące remontu nawierzchni drogi wzdłuż ul. Trakt Książęcy oraz Bohaterów Wojska Polskiego.

Jak czytamy w komunikacie UM Krosno Odrzańskie: „GDDKiA O/ZG Rejon w Słubicach informuje, że 20 marca br. rozpocznie remont powstałych ubytków w nawierzchni jezdni wzdłuż ul. Trakt Książęcy oraz Bohaterów Wojska Polskiego w Krosno Odrzańskie. Utrudnienia w ruchu będą trwały przez okres 4 dni, tj. do dnia 23 marca 2023 r. Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
15.9 ° C
16 °
8.8 °
65 %
2.9kmh
0 %
czw.
26 °
pt.
26 °
sob.
19 °
niedz.
21 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE