wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieZebrano 8,5 litra krwi przy siedzibie Straży Granicznej

Zebrano 8,5 litra krwi przy siedzibie Straży Granicznej

W poniedziałek (20 lutego) przy siedzibie komendy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim zorganizowano zbiórkę krwi. Zebrano 8,5 litra!

W akcji honorowego oddawania krwi przy siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, poza funkcjonariuszami SG, wzięli również udział mieszkańcy miasta. Zbiórka odbyła się w mobilnym punkcie poboru krwi.

Nasza krew potrzebna jest każdego dnia, jednak szczególne zapotrzebowanie na nią odnotowuje się właśnie teraz z uwagi na sytuację międzynarodową, jak również trwający nadal stan zagrożenia epidemicznego. Jednak bez względu na wszystko, organizowane akcje krwiodawstwa mają przez cały czas szczególne znaczenie.

Punkt pobierania krwi w Nadodrzańskim Oddziale SG zorganizował personel medyczny z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Z 24 osób do oddania krwi zakwalifikowało się 19. Niektóre z tych osób zdecydowały się oddać krew po raz pierwszy. W ten sposób zebrano ponad 8,5 litra krwi. 

Kolejna taka akcja już w maju 2023 roku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
5.5 ° C
6 °
5.5 °
84 %
7.1kmh
96 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
9 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE