czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieZnamy gwiazdy tegorocznego Rybobrania!

Znamy gwiazdy tegorocznego Rybobrania!

3 i 4 czerwca w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Rybobranie. Wiemy już jakie gwiazdy wystąpią na wielkiej imprezie!

Rybobranie to jedna z największych imprez w naszym regionie, podczas której mieszkańcy mogą obejrzeć i posłuchać artystów z całej Polski. W przeszłości w Krośnie Odrzańskim występowali Lady Pank, Maryla Rodowicz czy Dawid Kwiatkowski.

Tegoroczne Rybobranie odbędzie się 3-4 czerwca 2023 roku. Nie zabraknie stałych elementów imprezy, takich jak parada rybobraniowa czy jarmark. Ponadto powracają atrakcje kulinarne, w tym również gotowanie gara zupy rybnej.

Najważniejszym punktem Rybobrania są występy gwiazd. Wiemy już, że w niedzielę (4 czerwca) przed krośnieńską publicznością wystąpi Michał Szpak – utalentowany wokalista tworzący głównie utwory rockowe i popowe, ale także wykonywał już piosenki jazzowe i symfoniczne. Znany jest również m.in. z programu The Voice of Poland, gdzie był jednym z jurorów. Krosno Odrzańskie będzie przystankiem na jego trasie koncertowej.

Kto jeszcze? Zdradza burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula. – To propozycja, która pojawiła się pośród typów zgłaszanych przez mieszkańców po poprzedniej edycji święta miasta – mówi M. Cebula. – Wsłuchując się w głosy krośnian, pozostajemy w klimacie dance i disco polo i 3 czerwca zapraszamy na wspólną zabawę z zespołem Long & Junior. To twórcy takich hitów jak „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Kolorowa sukienka”, czy „Bądź moją królową”, które mają po kilkadziesiąt milionów odsłon na YouTubie.

Impreza, podobnie jak w poprzednim roku, odbędzie się na promenadzie i w Parku Tysiąclecia. – Promenada, ulica Parkowa i Park Tysiąclecia to obszar, który doskonale przypadł do gustu krośnianom, dlatego nie zmieniamy lokalizacji. Już teraz zapraszam więc na Rybobranie 2023 – podsumowuje burmistrz Marek Cebula.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
7.8 ° C
7.8 °
7.8 °
57 %
3.2kmh
5 %
czw.
11 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
13 °
pon.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE