piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKuchenne Rewolucje zawitały do Trzciela

Kuchenne Rewolucje zawitały do Trzciela

Magda Gessler ponownie odwiedziła województwo lubuskie. Tym razem swoje rewolucyjne zmiany wprowadzi w pizzerii w Trzcielu. Nagrania już się rozpoczęły!

Trzciel to niewielka miejscowość położona w powiecie międzyrzeckim. To właśnie tam funkcjonuje Bar Incognito serwujący przede wszystkim pizzę w różnych odsłonach. Oprócz tego podawane są tam obiady domowe, pierogi i sałatki. Jedzenie można zamawiać zarówno na wynos jak i na dowóz.

Teraz do lokalu wezwana została Magda Gessler, która sprawdzi z jakimi problemami boryka się to miejsce oraz zaproponuje swoje zmiany, które mają zagwarantować rzesze klientów. Czy się uda? To okaże się już wkrótce. Najpierw rewolucje, uroczysta kolacja, a za parę miesięcy emisja w telewizji.

Przypomnijmy: Magda Gessler to właścicielka kilku świetnie prosperujących restauracji. Od 2010 roku prowadzi program pt. „Kuchenne Rewolucje” w trakcie którego na zaproszenie właścicieli odwiedza wybrane lokale gastronomiczne próbując im pomóc, czyli przyciągnąć klientów, zwiększyć zyski i wypromować lokal. W swoich działaniach jest bezkompromisowa i obok skupienia się na kwestiach kulinarnych restauratorka próbuje też rozwiązać prywatne problemy właścicieli lub pracowników, które mogą stać na drodze do sukcesu restauracji. Zazwyczaj Magda Gessler całkowicie zmienia restaurację, poczynając od menu, a kończąc na wystroju. I niejednokrotnie zmiany te nie przychodzą łatwo.

Niedawno odwiedziła inną lubuską restaurację, znajdującą się w centrum Witnicy, która od teraz, po zmianach, działa jako „Zajad je… je… jeleń!”. Lokal jest już nie tylko po zmianach, ale także po ponownych odwiedzinach restauratorki.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie umiarkowane
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
57 %
1kmh
71 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
25 °
wt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE