niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczPrzygotuj się do egzaminu, skorzystaj ze zniżki na kurs!

Przygotuj się do egzaminu, skorzystaj ze zniżki na kurs!

Gmina Międzyrzecz podpisała porozumienie z Fundacją Miasto oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, na mocy którego uzyskała zniżki na lekcje z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki. Z upustu mogą skorzystać rodzice oraz uczniowie przygotowujący się do najważniejszych w życiu egzaminów.

Kursy przeznaczone są zarówno dla maturzystów, którzy będą podchodzić do egzaminu dojrzałości jak i do ósmoklasistów, przygotowujących się do sprawdziany na zakończenie szkoły podstawowej.

Na mocy podpisanego porozumienia zainteresowani będą mogli uzyskać aż 75% zniżki na regularne lekcje matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego, prowadzone on-line za pośrednictwem platformy lecturtus.

Młodzież będzie mogła skorzystać ze wsparcia certyfikowanych nauczycieli i trenerów oświaty, którzy nie tylko wyjaśnią i wytłumaczą niezrozumiałe dla ucznia kwestie oraz nadrobią zaległy materiał, ale także przedstawią strategię rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i omówią kluczowe zagadnienia egzaminacyjne.

W ramach kursu uczniowie będą mieli dostęp do wykładów, ćwiczeń i innych materiałów multimedialnych. A wszystko oczywiście po to, aby młodzież miała możliwość jak najlepszego przygotowania się do tych ważnych dla siebie egzaminów, które zdecydują o ich dalszej przyszłości.

Upust przeznaczony jest dla młodzieży z Gminy Międzyrzecz. Same kursy można wykupić na stronie www.lecturusjunior.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
25 ° C
25 °
25 °
45 %
2.5kmh
98 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
19 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE