sobota, 26 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczTurniej siatkówki plażowej dla dorosłych

Turniej siatkówki plażowej dla dorosłych

W najbliższą sobotę (23.07) na boiskach Ośrodka Wypoczynkowego Głębokie rozegrany zostanie wakacyjny turniej w siatkówkę plażową. Na najlepsze drużyny czekają nagrody!

To kolejna atrakcja przygotowana między innymi przez Międzyrzecki Ośrodek Sportu. Każdy chętny może spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. I to w pobliżu jeziora, w którym po wszystkim można będzie wziąć orzeźwiającą kąpiel.

Zawody przeznaczone są dla osób powyżej 16. roku życia. Gra będzie się toczyć pomiędzy dwuosobowymi drużynami. Rozgrywki planowane są w systemie brazylijskim, czyli do dwóch przegranych rozgrywek, ale ostatecznie o systemie zdecyduje liczba osób, które zgłoszą się do zabawy.

Końcowa klasyfikacja zostanie ustalona po rozegraniu wszystkich spotkań, a w przypadku rozgrywania turnieju systemem „każdy z każdym” wtedy o kolejności decydować będą punkty. A na wygranych czekają nagrody. Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma 400 zł na parę, za drugie miejsce będzie to 200 zł, a za trzecie 100 zł.

Turniej w sobotę o godzinie 10:00 na OW Głębokie. Zapisy na miejscu, przed samymi rozgrywkami, w godzinach od 9:00 do 9:50.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
5 ° C
5 °
5 °
88 %
0.9kmh
100 %
sob.
5 °
niedz.
8 °
pon.
5 °
wt.
4 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE