niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczWydłużono termin zgłoszeń na zawody lekkoatletyczne

Wydłużono termin zgłoszeń na zawody lekkoatletyczne

Jeszcze do czwartku (01.09) włącznie wszyscy chętni mogą się zgłosić do udziału w Grand Prix Województwa Lubuskiego Amatorów w Lekkiej Atletyce. Można się sprawdzić w czwórboju lub sztafecie.

Organizatorzy wydłużyli termin zapisów i wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w zawodach mają jeszcze szanse na zgłoszenie!

Przypomnijmy: w Grand Prix w Lekkiej Atletyce to cykl zawodów, pierwsze odbędą się właśnie w Międzyrzeczu już w najbliższą sobotę (03.09). Kolejne planowane są w Gorzowie i w Zielonej Górze.

Uczestnicy mogą się zgłosić do dwóch rodzajów rywalizacji. Po pierwsze sztafeta, do której jednak trzeba zebrać czteroosobową ekipę. Do pokonania każdy zawodnik będzie miał 400 metrów (4x400m), nie ma podziału na kobiety i mężczyzn.

Po drugie czwórbój, w skład którego wchodzi bieg na 100 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 1000 metrów.

Można wziąć udział w jednej lub w obu konkurencjach. Pierwsze zawody cyklu Grand Prix odbędą się w sobotę na Stadionie Miejskim w Międzyrzeczu. Start godzina 14:00.

Udział jest bezpłatny. Aby się zapisać należy wysłać maila na adres: biuro@mthconsulting.pl z tytułem „GP Amatorów – zgłoszenie”, z następującymi danymi: imię i nazwisko, data urodzenia, miasto zamieszkania, telefon kontaktowy. Zgłaszając sztafetę należy w jednym mailu podać jej nazwę oraz cały skład osobowy – imiona i nazwiska, daty urodzenia i kontakt do kapitana sztafety. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebookowym profilu: Grand Prix Województwa Lubuskiego Amatorów w Lekkiej Atletyce – Międzyrzecz 2022.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
14 ° C
14.3 °
14 °
78 %
5.5kmh
100 %
niedz.
16 °
pon.
11 °
wt.
9 °
śr.
10 °
czw.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE