sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryDesign Studio ma zlecenie z Dubaju

Design Studio ma zlecenie z Dubaju

Firma Design Studio z Żar przywiozła z misji gospodarczej w Dubaju wyjątkowe zlecenie, mianowicie wykonanie pudełek na obroże dla psów.

O styczniowej misji, która była elementem promocji gospodarczej województwa lubuskiego na Światowej Wystawie EXPO 2020 pisaliśmy m.in. tutaj – https://wlubuskie.pl/wiadomosci/zary/firmy-z-regionu-w-dubaju/. Lubuskie reprezentowali m.in. Magnolia Sp. z o.o. z Lubska, zajmująca się produkcją wyrobów ciastkarskich oraz Design Studio Jan Kurałowicz z Żar.

Żarska firma Design Studio wróciła z Dubaju z zamówieniem – wykona prototyp drewnianego pudełka na obroże dla psów, na zlecenie ich producenta. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich obroże dla psów są towarem luksusowym. Często przy ich produkcji wykorzystuje się szlachetne tkaniny oraz drogocenne kamienie, tak wartościowy produkty powinny być zatem należycie zapakowany.

Prototyp pudełka zostanie wykonany z rosnącego na pustyni drzewa ghaf. Nikt jeszcze nie wykorzystywał drewna takiego pochodzenia do produkcji opakowań. Jeśli wytworzony produkt spełni oczekiwania klienta z Dubaju jest szansa na dłuższą współpracę. – Wiem, że w dalszej perspektywie chcą także produkować uprzęże dla koni, które dla szejków mają większą wartość niż drogie auta – wyjaśnia właściciel firmy Design Studio, Jan Kurałowicz.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
słabe opady deszczu
8.1 ° C
8.3 °
6.6 °
92 %
1.8kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
4 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE