wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryNawodnienie boiska w Lubsku

Nawodnienie boiska w Lubsku

Gmina Lubsko pozyskała dofinansowanie na wykonanie systemu automatycznego nawodnienia boiska głównego stadionu w Lubsku.

Zarząd Województwa Lubuskiego kontynuuje program nawadniania boisk piłkarskich w województwie lubuskim. W poniedziałek, 25 kwietnia 2022 r. w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze podpisano umowy w ramach III edycji programu.

Gmina Lubsko otrzymała dofinansowanie w wysokości 30 000,00 zł na realizację zadania pn. „Wykonanie systemu automatycznego nawadniania boiska głównego stadionu w Lubsku”. Całkowity koszt inwestycji oszacowano na kwotę 100 000,00 zł.

Prace będą polegać na budowie automatycznego systemu nawadniania płyty boiska głównego poprzez wytyczenie w terenie rurociągów, zraszaczy wynurzanych, wykonanie wykopu pod rurociąg i przewody sterownicze, podłączenie i wyregulowanie zraszaczy umieszczonych w płycie boiska, zainstalowanie sterownika wi-fi do automatycznego sterowania wraz z okablowaniem sterowniczym, odtworzenia murawy, podłączenie do wodociągu i prądu. – informuje Gmina Lubsko

W 2020 roku Gmina Lubsko otrzymała w ramach tego samego programu dotację w kwocie 30 tys zł., na zadanie pn. „Nawodnienie boiska piłkarskiego w miejscowości Górzyn”.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie małe
4.5 ° C
5 °
4.5 °
83 %
4.5kmh
48 %
wt.
11 °
śr.
10 °
czw.
10 °
pt.
9 °
sob.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE