niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościDzień gier planszowych w gorzowskiej bibliotece

Dzień gier planszowych w gorzowskiej bibliotece

Już w najbliższą niedzielę (02.10) zaplanowano spotkanie przy grach planszowych. Może do niego dołączyć każdy chętny, wstęp jest wolny i nie potrzebne są wcześniejsze rezerwacje. To doskonały pomysł na spędzenie wolnej niedzieli!

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wielbicieli gier planszowych. Chodzi o to, aby spotkać się z innymi mieszkańcami i wspólnie pograć w planszówki.

To doskonała okazja aby poznać świat gier, nauczyć się nowych planszówek, przetestować gry przed ewentualnym zakupem lub poznać nowe osoby do wspólnego grania” zachęcają organizatorzy.

Gry przynoszą mieszkańcy, ale jeśli ktoś nie ma żadnej planszówki, a bardzo chciałby pograć to też nic straconego. Gier zazwyczaj jest bardzo dużo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Do zabawy mogą się przyłączyć zarówno mali jak i duzi, doświadczeni oraz amatorzy, jednym słowem: każdy! Wystarczy tylko zapał i dobry nastrój.

Spotkanie przy grach planszowych już w niedzielę (02.01) w Wojewódzkiej i miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie przy ulicy Sikorskiego. Start godzina 10:00, koniec około 18:00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
22.4 ° C
22.4 °
21.2 °
51 %
0.6kmh
88 %
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
20 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE