czwartek, 7 grudnia, 2023

Castorama znów otwarta

Dziś, w piątek 12 maja br. sklep Castorama Zielona Góra otwiera się ponownie dla swoich klientów. Przypomnijmy, że ponad 2 tygodnie temu wybuchł tam pożar.

Jak czytamy w oświadczeniu firmy – Po dwóch tygodniach intensywnych prac porządkowych obiektu, koniecznych do przeprowadzenia po wybuchu pożaru w nocy z 26 na 27 kwietnia br., klienci znów będą mogli robić swoje ulubione zakupy do budowy, remontu i urządzania swoich domów, mieszkań i ogrodów. Godziny otwarcia sklepu Castorama w Zielonej górze pozostają bez zmian – od poniedziałku do soboty w godzinach 07.00-21.00, w niedziele handlowe sklep jest czynny od 10.00 do 18.00.

Część parkingu dotknięta pożarem będzie wyłączona z użytkowania do momentu zakończenia prac remontowych. Pozostała część parkingu, jak i sklep Castorama po przeprowadzeniu niezbędnych prac instalacyjnych, a także ekspertyz rzeczoznawców  zostaje ponownie oddany do użytkowania.

Pozostałe sklepy i punkty usługowe zlokalizowane w budynku zostaną ponownie oddane do użytku w najbliższym możliwym terminie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
1.9 ° C
2.2 °
-2.6 °
45 %
1.4kmh
100 %
czw.
2 °
pt.
-0 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE